.
כדי להתאים לך חבילת קידום אתרים בגוגל לפי תקציבך חילקנו תהליך קידום אתר לשירותים נפרדים. כך אתה יכול להתקדם צעד אחר צעד ,לעשות בחירות שקולות ובעיקר לא לוותר על שירותי קידום אתר בסטנדרט מקצועי.

קידום אתרים בשלבים

 קידום אתר – ההחלטות הראשונות הן החשובות ביותר   


יש תהליכים בקידום אתרים בגוגל שנח לוותר עליהם .אתה מגדיר מילות מפתח ,מוציא אותם ל"מכרז" בקרב מקדמי אתרים ,אוסף הצעות (והבטחות) בוחר הצעה זולה ומרגיש שחסכת.

האומנם?


דווקא בתחילת תהליך הצמיחה שלך באינטרנט אתה זקוק לסיוע והכוונה –  חשוב שתדע עד מי הלקוחות שלך באינטרנט? האם יש נתח שוק שטרם קידום אתרים בגוגלכיוונת אליו? האם אתר האינטרנט שלך "עושה את העבודה" ?
ואולי בכלל תגיע להיות ראשון בגוגל רק בזכות חיזוק מבנה האתר  והתאמה טובה יותר לאלגוריתמים המתעדכנים של גוגל.
ייעוץ ובדיקות מקדימות יובילו אותך להשקיע את האנרגיה והתקציב על הצעדים הנכונים.
אנו נסייע לך לעשות בחירות ממוקדות ,לחסוך עלויות ולסייע לעסק שלך לגדול בכל ההיבטים.


קידום אתר בשלבים


תהליך קידום אתר מורכב מסוגים שונים של פעולות.תהליכי קידום אתר מסוימים ניתן ואף מומלץ לא לבצע בו זמנית אלה לעשות פעולה ולהפיק ממנה תובנות לקראת הצעד הבא.
יתרונות שיטה זו רבים -

  • תוכל להיכנס לתהליך קידום אתר באופן מדורג ולאזן את התקציב
  • כשבידיך תמונת מצב רחבה על האתר ועל השוק תוכל לקבל החלטות מושכלות לצעדים שיש לנקוט
  • לא פעם תגלה כי  לאחר קבלת הנתונים הראשונים והמשתמע מהם תוכל לגשת לחלק הממושך של הקידום ערוך יותר תקציבית ולעיתים אף לשלם פחות ממה שחשבת

השירותים שתוכל לרכוש כמוצרים בודדים הם:


הדרכות אישיות


אחת מהדרכים לחסוך בעלויות קידום אתרים בגוגל הינן לבצע פעולות קידום  מסוימות בשיטת "עשה זאת בעצמך". תוכל להיעזר בשירות – הדרכות בקידום אתרים ולקדם את האתר בעצמך או בליווי יועץ מקצועי שלנו.