.

לינקדאין למתקדמים

01.01.0001


נכון ל 23 למרץ 2011 ללינקאין יותר מ 100 מיליון משתמשים מכל העולם המייצגים כ 170 תעשיות שונות ומ 200 מדינות ואיזורים שונים בעולם. עוד מפרסמת הרשת החברתית לינקדאין שכחצי מהמשתמשים ברשת הינם מחוץ לארצות הברית. מדובר במנוף עסקי אדיר שכדאי ללמוד להפיק ממנו את המקסימום. במאמר זה יובאו כמה עצות לשימוש משופר ב LinkedIn

הגדלת חשיפה בתוך רשת לינקאין


הגדל את כמות המקושרים אליך –ככל שיהיו לך יותר מקושרים כך יגדלו סיכוייך לעשות עסקים באמצעות לינקאין. לינקאין הגדירה מדרג של קשרים מרמת היכרות ראשונה,שנייה ושלישית .ככל שיש לכם יותר מכרים קרובים(דרגה ראשונה) כך יגדלו המקושרים מהקרבות השנייה והשלישית.

פתחו עצמכם להיכרות מ"דרגה ראשונה" גם אם אינכם מכירים באופן אישי כדי להגדיל את כמות אנשי הקשר המקושרים אליכם.

היכרות מדרגה ראשונה יכולה להתבצע רק אם מכינים בבקשת הקשר כתובת אימייל.

ל LinkedIn אין כרגע מיקום מובנה לכתובת המייל במסגרת הפרופיל. לכן רצוי שתאפשר גם לכאלו שאינם יודעים את כתובת המייל שלך להשיג אותה בקלות. טכנית ניתן להוסיף באופן יזום את כתובת המייל במסגרת הטקסט של "contacts" וכן בנוסח ה- "summery" ופרטים אישיים.

דרכים נוספות להגדיל את מספר המקושרים אליך- הכנס קישור לפרופיל שלך לחתימת הדואר שלך,לבלוג,לאתר,בתגובות שאתה כותב ברשת וכמובן ברשתות חברתיות אחרות.כך תוכל לאסוף קשרים מכל המעגלים האחרים שבהם אתה מעורב.

מלא את הפרופיל לא רק על סמך העבודה הנוכחית שלך אלה פרט את כל המיומנויות והניסיון מעבודות שלקחת בהם חלק בעבר. אינך יכול לדעת מה מהפרטים הללו עשוי לסייע לך או לעניין אנשים שיחפשו בפרופיל.

התמך בהמלצות


בקש מאנשים שאתה מקושר אליהם ומכירים אותך,לשלוח לך המלצה (קולגות,מעסיקים,חברים) .

גם אם יהיו כאלו שיחלקו על מידת חשיבות ההמלצות הללו אין ספק שמספר ממליצים יעלו את הסיכוי שיתייחסו לפרופיל שלך אחרת. נסה לדמיין סיטואציה שמעסיק מחפש "מנהל יצור" ויקבל בתוצאות החיפוש שלו 60,000 "מנהלי ייצור" ההעדפה תהיה לאלו שיש להם ממליצים על פני פרופילים ללא המלצות.

אזכורים


אזכורים משמשים להצלבת מידע לגבי אנשים,משרות,ולפי תקופה. בעזרת כלי "company references check" תוכלו לבדוק מה אומרים על המנהל שאצלו אתם שוקלים לעבוד,מה נאמר על מי שהחזיק במשרה המיועדת לפניכם,מה נאמר על היועץ שממנו תרצו לקבל שירות ועוד.(בשלב זה שירות קריאת תוכן האזכורים פתוח לבעלי חשבון משודרג בתשלום).
שפר את ה PR שלך בגוגללינקאין מאפשרת לך לנגיש את הפרופיל למנועי החיפוש.כיוון שהפרופילים של לינקאין מקבלים דרוג מכובד בגוגל זוהי דרך טובה לשפר מה שאנשים יראו כשיחפשו אותך.כדי להנגיש את הפרופיל לגוגל