.

מחוויותיה של משתתפת בקורס קידום אתרים

01.01.0001

הכל התחיל במודעה קטנה בעיתון, כאשר שנייה לפני הדפדוף לעמוד הבא התעכבתי על המילים " קורס קידום אתרים". מצאתי את עצמי חושבת קידום אתרים, עד כמה זה נוגע אלי? אמנם אני בעלת אתר שגם הוא זקוק לקידום קל (טוב, בוא נודה, בינוני עד קשה), אבל איך וכמה יתרום לי קורס קידום אתרים? האם אצא ממנו מקדמת אתרים? מצאתי את עצמי מתעניינת, מרימה טלפון לבירורים ועוד לפני הדפדוף לעמוד הבא נוספתי לרשימת המשתתפים.


במפגש הראשון נשמתי לרווחה כשנוכחתי, על פי כמות האנשים בקורס, שלא רק האתר שלי זקוק לעזרה ושיפוץ ושבעצם קידום אתרים זה לא מילה גסה, להפך, זה בדיוק הזמן הנכון להיכנס למשחק של הגדולים באינטרנט.


לאחר היכרות קצרה עם ורדה שלום, מקדמת אתרים נפלאה ומדריכת הקורס, התחלנו במסע; מילות מפתח, גוגל, קישורים ואופטימיזציה נהפכו באורך פלא לחברים חדשים בלקסיקון ההולך וגדל שלנו. מסתבר שהשד לא כל כך נורא ומותר אפילו לומר בקול שגם אנחנו כבר יודעים דבר או שניים על קידום אתרים, ובעיקר בקידום האתר האישי שלנו.


במפגש השני כבר באתי עם ביטחון, אמנם גוגל עוד לא יודע, אבל אני בדרך להצלחה, והמתחרים? מחכה להם הפתעה. כלי ייעול ועוד כלי שיפור, טריק ועוד טיפ והתחלתי להאמין שאני בדרך הנכונה. כשחזרתי הביתה למדתי להתיידד עם חברי החדש-ישן גוגל ולהסביר לו בצורה יפה שגם אני שווה. ביקשתי שיבקר לעיתים יותר קרובות, כי עכשיו יש לי יותר מה להראות.


במפגש השלישי ורדה הנהדרת הסבירה, חידדה וסיכמה ועכשיו כשכולנו מדברים באותה שפה קל להבין שאמנם העבודה לא קטנה אבל משתלמת פי כמה וכמה. אז השחלנו שרוולים ונרתמנו לעבודה-


אין זמן לישון, המלאכה ארוכה כשבגוגל אתה רוצה להיות מקום ראשון! בהצלחה!!!


אביטל –בלוני ניר-  בלונים והפעלות לאירועים


052-2479411               052-2479411       
 
אל דף- קורס קידום אתרים- ממליצים
אל דף- קורס קידום אתרים