.

תובנות בעקבות קורס קידום אתרים

01.01.0001

לפני ארבע שנים פתחנו עסק משפחתי. בעלי ואני עזבנו כל אחד בתחומו מקום עבודה מסודר, בטוח וריווחי. בעלי החליט להמשיך את ייעודו כמתכנת ועליו נבנה העסק. כיום אנחנו עובדים בשיתוף חברות גדולות בתחום בניית אתרים, כתיבת תוכנות ומודולים. אנו עוסקים בבניית אתרים בערוץ נוסף, מול אנשים פרטיים ובעלי עסקים, המגיעים אלינו בעיקר דרך המלצות. הרגשנו שכעת הגיע הזמן לצמיחה וגדילת העסק דרך שיווק ופרסום נרחב ואינטנסיבי.


אני, שבעבר הקרבה שלי למחשב הייתה בהכנת דפי עבודה לתלמידיי, קניות וסוליטר, חיפשתי במה אוכל גם אני לתרום לעסק והחלטתי ללכת על קורס קידום אתרים.


שיקול נוסף התמקד בכך, שאיך אנו יכולים להגיע ליותר לקוחות פוטנציאליים? הפניות דרך המלצות, זו דרך מצוינת, אך יכולה לקחת זמן רב. אנו מכירים את היכולות המקצועיות שלנו, את האמינות והעבודה המרובה שאנו משקיעים. ויחד עם זאת, איך מצליחים להתקדם? להגיע ליותר לקוחות ולהבליט את הייחוד שלנו?


התחום של קידום אתרים נראה לי גדול ומבלבל. לא פעם קראתי מאמרים ברשת וניסיתי להבין את המושגים ומה ניתן לעשות איתם. הגעתי לקורס קידום אתרים עם ציפיות והקורס עלה עליהן. ורדה שלום העבירה את החומר בצורה עניינית תוך כדי דוגמאות. התכנים נקלטו אצלי כאילו אני מקדמת אתרים – המושגים הובהרו, ההסבר היה בצורה כזו שכל אחד יכול להבין גם מי שאינו בתחום. ההסבר ב"גובה העיניים" לא פגם במקצועיות של ורדה. לדעתי, היכולת להעביר נושא כל כך רחב וממוקד ולהתאימו לקבוצת אנשים שאין לה כל נגיעה בתחום מלבד העובדה שלכל אחד יש אתר או רוצה אתר – זו המומחיות. שאני אשב שם ואבלע כל מילה, ואתחיל ליישם בבית, ואצליח להרים את האתר שלי זו הצלחת הקורס קידום אתרים בשבילי.


אני נהנתי מאוד. מרגישה שרכשתי מגוון רחב של ידע ורעיונות כיצד לקדם את האתר שלי. למדתי שחלק מהדברים שקראתי ושמעתי מאנשים על קידום אתרים אינו עומד בסטנדרטים הבסיסיים של הקידום. בהחלט נושא רחב ומאתגר. משלב יצירתיות, שיווק, קשרים בינאישיים וחוכמה.


אני בהחלט מתכוונת להתמודד עם הקידום אתרים בביתי. וחושבת על התמקצעות נוספת. כיום, לאחר ה"טעימה" הראשונית, מבינה כמה עדיין חסר לי. כעת, שאני מתאמנת על כל הכלים שנתנו בקורס מצד אחד רואה את כל האפשרויות העומדות לרשותי, מצד שני חסרה לי עוד הדרכה, עוד הסבר.


מבינה שהדרך שורדה פתחה לפנינו: דגש על מקצועיות בשילוב אמינות בתחום מתאימה לי ואאמץ אותה


טל לוי בניית אתרים טל' 072-2500781 072-2500781     
 
 
אל דף- קורס קידום אתרים- ממליצים
אל דף- קורס קידום אתרים